محبوبیت زیاد نسخه های غیررسمی واتس اپ در کشورهای جهان

واتس اپ با بیش از 1.5 میلیارد کاربر فعال در هر ماه یکی از محبوب ترین نرم افزارهای پیام رسان در سرتاسر جهان است. اما این محبوبیت یعنی نسخه های غیررسمی این برنامه نیز بسیار زیاد می باشند. حالا در جدیدترین اخبار، به نظر می رسد ورژن های غیررسمی این برنامه در برخی کشورها طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

واتس اپ فیسبوک شبکه اجتماعی WhatsApp شبکه اجتماعی واتس اپ

در حال حاضر واتس اپ های غیررسمی زیادی در اینترنت وجود دارد که ویژگی هایی را در اختیار کاربران می گذارند که حتی در نسخه رسمی این برنامه مشاهده نمی شوند. مثلاً، GBWhatsApp اجازه می دهد تا افراد حتی پس از حذف شدن استاتوس شخصی دیگر، آن را مشاهده کنند. چنین قابلیتی واقعاً کاربردی نیست زیرا باعث می شود آپشن حذف استاتوس دیگر کارایی نداشته باشد. با این حال، در بسیاری از کشورها این نرم افزارهای غیررسمی طرفداران زیادی دارند و حتی کاربران آنها نسبت به نسخه رسمی واتس اپ بیشتر هستند.

واتس اپ فیسبوک شبکه اجتماعی WhatsApp شبکه اجتماعی واتس اپ

بعضی از این برنامه ها این امکان را فراهم کرده اند تا افراد همزمان در یک گوشی چندین حساب کاربری داشته باشند یا فایل های حجیمی را ارسال کنند. در کشورهای آفریقایی، GBWhatsApp از واتس اپ اصلی محبوب تر است. علی رغم اینکه فیسبوک سعی کرده کاربران این نرم افزارها را مسدود کند ولی به نظر می رسد تلاش هایش بی ثمر بوده است. در کنار GBWhatsApp، اپلیکیشن های YoWhatsApp و FMWhatsApp در کشورهای آفریقای جنوبی، نیجریه و کنیا از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند.

به هر حال، علی رغم اینکه قابلیت های برنامه های این چنینی از نسخه اصلی بیشتر است ولی استفاده از آنها را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم. لازم به ذکر است که این قانون برای همه برنامه های پیام رسان یکسان می باشد.


 منبع: سافت گذر 

برگشت به بالا
تجربه، اطمینان، تخصص
luctus sem, tempus commodo fringilla non Praesent nec consectetur odio risus efficitur.
0
X
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه