تدابیر ویژه هواوی برای رونق جایگزین گوگل پلی استور

ز آن جایی که قرار نیست هواوی دیگر از گوگل پلی استور در محصولاتش استفاده کند، به دنبال افزایش تعداد بازی ها و نرم افزارهای قرار گرفته در AppGallery می باشد به همین دلیل برنامه ای را اتخاذ کرده تا توسعه دهندگان و برنامه نویسان بتوانند تقریباً همه درآمد خود را از اپلیکیشنی که طراحی کرده و در AppGallery قرار داده اند، کسب کنند.

بر اساس تصمیم صورت گرفته، توسعه دهندگان باید تا ماه ژوئن سال 2020 به این برنامه ملحق شده و از مزایای مربوط به 24 ماه اول بهره مند شوند.

آن طور که هواوی توضیح می دهد، در 12 ماه اول تمامی درآمد کسب شده در نرم افزارها به توسعه دهندگان اختصاص خواهد یافت و در بازی ها هم 85 درصد درآمد به آنها خواهد رسید.

در سال دوم اما، به طور کلی 85 درصد درآمد به دست توسعه دهندگان خواهد رسید و برای برنامه های آموزشی این عدد 90 درصد خواهد بود. با آغاز ماه بیست و پنجم (سال سوم)، 70 درصد درآمد از آنِ توسعه دهندگان و 30 درصد باقی مانده برای هواوی می باشد.

دسته بندیدرآمد اختصاص یافته به توسعه دهندگان در سال اولدرآمد اختصاص یافته به توسعه دهندگان در سال دومدرآمد اختصاص یافته به توسعه دهندگان با آغاز سال سوم
نرم افزارهای آموزشی100 درصد درآمد90 درصد درآمد80 درصد درآمد
بازی ها85 درصد درآمد85 درصد درآمد70 درصد درآمد
سایر نرم افزارها100 درصد درآمد85 درصد درآمد70 درصد درآمد

این قوانین مخصوص توسعه دهندگانی خواهد بود که در خارج از چین حضور دارند زیرا قوانین در مجموع به نفع آنها می باشد. برای مثال، درآمد بازی هایی که چینی ها می سازند با هواوی نصف می شود ولی سایر توسعه دهندگان 70 درآمد را از آنِ خود خواهند کرد.

لازم به ذکر است که اپل و گوگل 30 درصد درآمد کسب شده از نرم افزارهای مختلف را برای خود نگه داشته و باقی مانده را به توسعه دهندگان می دهند.

اگر شما هم در زمینه تولید نرم افزار و بازی اندرویدی فعالیت دارید، می توانید با مراجعه به این لینک درباره تصمیم جدید هواوی اطلاعات بیشتری کسب کنید.


منبع: سافت گذر

برگشت به بالا
تجربه، اطمینان، تخصص
Donec ut libero. dolor Curabitur ut dapibus et, nunc tempus odio leo.
0
X
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه